Onderwijs
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

2 maart 2023

Claire Arts tijdelijk rector Van Maerlantlyceum

Gisteren, 1 maart was de eerste dag van Claire Arts als nieuwe tijdelijk rector Van Maerlantlyceum. Zij is voor tijdelijke duur van drie jaar rector van het Van Maerlantlyceum. Claire gaat deze functie combineren met haar rectoraat van het Eckartcollege en Nuenens College.

Voor deze oplossing is gekozen om de ervaring van Claire en het grote netwerk in Brainport ten nutte te maken voor het Van Maerlantlyceum. De drie scholen kunnen zo optimaal gebruikmaken van elkaars kennis en samenwerken waar dat wenselijk is voor de leerling. Het is niet de bedoeling dat de drie scholen nu of op termijn gaan fuseren.

Alexia Dirksen neemt sinds 1 maart de functie van waarnemend directeur op zich.

Wij wensen Claire een hartelijk welkom!