Onderwijs
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

Gezocht: leuke, muzikale en creatieve leerlingen

Heb je al muziekles maar wil je graag nog véél méér muziek? Of…heb je géén muziekles en mis je dat heel erg? Onze muziekactiviteiten zijn super uiteenlopend. Zit er wat tussen voor jou? Lees snel verder!

22 t/m 24 februari 2022

De Muziekavonden in het Parktheater!

Durf je het aan? Natuurlijk durf je dat! Doe een auditie voor de muziekavonden! Je doet gewoon je ding voor een supergezellige jury. Dus…wil je een liedje zingen, rappen, rocken met je band, speel je viool, of kom je met een grote muziekgroep? Het maakt niet uit, we zijn superbenieuwd en op zoek naar jou! De audities zijn op maandag 20 en dinsdag 21 december 2021 op school. Inschrijvingen zijn inmiddels gesloten.