Onderwijs
  • Aanbod
  • Thema's
  • Extra aanbod
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

15 oktober 2021 10:01

Leon van der Zanden op school:
mislukken mag!

Vrijdag 15 oktober kwam cabaretier Leon van der Zanden in onze vwo 5-klassen vertellen over leren van mislukkingen. Waarom?

Mooi mislukken? Het kan echt!

We willen graag dat alles in ons leven lukt, maar uit ‘lukkingen’ haal je een stuk minder leerpunten dan uit mislukkingen, die gevoelens als spijt, schaamte en angst opleveren: gevoelens waarvan je kunt groeien!

Het bezoek van Leon was een mooie inspiratie voor het eerste examenonderdeel van vwo 5: een column schrijven over mislukken en de moed om hier iets positiefs uit te halen. We hopen op een stortvloed aan prachtige, leerzame fiasco’s.