Onderwijs
  • Aanbod
  • Thema's
  • Extra aanbod
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

7 september 2023

boekpresentatie Nargis

Schrijversbezoek Forugh Karimi

Hou jij van boeken lezen? Donderdag 7 september is klas G3a is naar boekhandel Van Piere gegaan. Hier waren ze voor een boekpresentatie van Forugh Karimi. Zij heeft afgelopen jaar een boek geschreven, genaamd Nargis.

Het boek gaat over een 17-jarige Nargis, die geboren is in een AZC (asielzoekerscentrum) en opgroeit in een warm en liefdevol gezin in Nederland. Ze is druk aan het studeren voor haar examenjaar op het gymnasium. Maar vooral met het feit dat haar familie uit elkaar is gevallen door een incident.

’’ We hebben tijdens de les Nederlands vragen bedacht om te stellen aan Forugh Karimi tijdens de boekpresentatie. Tijdens de boekpresentatie heeft ze kort verteld over het boek en mochten we eigenlijk al vrij snel vragen stellen. We hadden een hele hoop vragen die gingen over haar boeken, de prijs die ze met haar eerste boek heeft gewonnen (de Hebban Debuutprijs 2023), maar ook over haar leven, carrière en toekomstplannen. We hebben een heel mooi gesprek gehad met haar en het was heel interessant." - Jen van Erp G3a