Onderwijs
  • Aanbod
  • Thema's
  • Extra aanbod
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

500 leerlingen uit groep 8 alvast naar de brugklas

Van Maerlantdag

De dag voor de herfstvakantie is bij ons Van Maerlantdag! Op deze dag komen leerlingen uit groep 8 lessen volgen alsof ze al in de brugklas zitten. Beleven hoe het is om ieder uur in een ander lokaal les te hebben, kennismaken met nieuwe vakken, met onze docenten en praten met onze leerlingen (die ze begeleiden) hoe het is op 'de middelbare'.

Zoals je kan zien was het een geweldige dag! 500 leerlingen waren enthousiast, en wij ook! Dit smaakt naar meer.

Kennismakingskalender

Wil je ook kennismaken met onze school? Ga dan naar onze kennismakingskalender.