Onderwijs
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

11 juni 2021 00:00

Gymnasiumdag 2021 zeer geslaagd

Wíj zijn blij dat we weer meer ons huis uit kunnen en op reis mogen, maar Odysseus wilde juist terug naar huis en had helemaal genoeg van het onderweg zijn. Verhalenverteller Paul Groos vertelt 11 juni tijdens de Gymnasiumdag aan de eerste en tweede klassers waarom die reis zo lang duurde en welke avonturen Odysseus onderweg meemaakte.

Na deze vertelling en een workshop 'mythe schrijven' hebben de leerlingen het 6e, 7e en deel 8e uur olympisch gesport op het sportveld van de school. Aan het einde van de dag hebben de snelste jongens en meisjes van G1 en G2 het tegen elkaar opgenomen in een sprint over 80 meter.

De winnaars zijn:

G1

Amy van Asma (G1b)

Finn van Albada (G1b)

G2

Féline van Amelsvoort (G2a)

Yuri Makarevich (G2a)