Onderwijs
  • Aanbod
  • Thema's
  • Extra aanbod
Leerlingen
  • Jij telt!
  • Begeleiding
  • Praktische informatie
Ouders
  • Begeleiding
  • Denk mee
  • Praktische informatie
Groep 7 & 8
Inschrijven brugklas

Art & Technology lessen gaan op onderzoek uit

Leerlingen naar Dutch Design Week

Afgelopen week was het Dutch Design Week in Eindhoven. Onze leerlingen zijn tijdens Art&Technology lessen naar de Graduation Show van Design Academy Eindhoven geweest. Hier tonen meer dan 160 bachelor en masters studenten hun afstudeerwerk tijdens de grootste designweek van Europa.

Dwalend tussen de vele projecten hebben de leerlingen onderzocht wat design is. Ze namen de kans om het zelf uit te proberen: wat doet dit design met je en wat het voor je betekenen. Er was tijd voor gesprekken met de jonge ontwerpers en er zijn vele inspiratiefoto's gemaakt. Al met al een geslaagd bezoek.

Resultaat? Enthousiaste leerlingen met genoeg inspiratie voor de toekomst!